fbpx

Гороскоп на 14 жовтня: як та кого потішить найкращий день осені

Головна Сторінка » Гороскоп на 14 жовтня: як та кого потішить найкращий день осені

14 жовтня найкращий день осені. Зателефонуйте престарілим родичам. Потурбуйтеся про батьків. Про це Gazeta.ua розповіла астрологиня Олена Максимова.

“Не слід виконувати ремонтних робіт та займатися настройкою обладнання, – говорить астрологиня. За лічені хвилини можна зіпсувати прилади й матеріали. Зведете нанівець працю кількох попередніх днів. Умійте стримувати своє роздратування. Пробачайте людям їхню необережність. Доводьте до кінця розпочаті справи. Добре вестиметься винахідникам і першопрохідцям. Щастя не прийде в понуру оселю. Потурбуйтеся про створення затишної атмосфери в домі. Гроші зявляться у гаманцях Близнюків і Стрільців. Любов прийде у життя Тельців і Скорпіонів”.

Овен

Зачекайте із прийняттям рішень про використання своїх фінансів. Наприкінці робочого дня ситуація може кардинально змінитися.

Телець

У вашому розпорядженні обмежена сума. Але критичного дефіциту коштів не буде. Можна виставляти у продаж свої речі. Вони не залежаться на прилавку.

Близнюки

Добрі доходи принесе співробітництво з іншими людьми. Самотужки значної суми не заробити. Не затримуйте сплату податків.

Рак

Заощадити частину заробленого не вийде. Щоденні витрати поглинатимуть увесь прибуток. Позичати людям гроші не слід. Вони не скоро повернуться.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фінансовий гороскоп на жовтень: для кого цей місяць стане найприбутковішим

Лев

Поверніться до розгляду давніх майнових проблем. На цей раз вихід буде знайдено. Вчасно гасіть заборгованість.

Діва

Не женіться за надприбутками. Розмір додаткового заробітку буде вражаюче малим. Шукайте ефективні засоби використання існуючих коштів.

Терези

Скористатися готівкою для задоволення власних бажань не вдасться. Не шкодуйте про це. Допоможіть ближнім від щирого серця.

Скорпіон

День ризикованого бізнесу. Укладати фінансові угоди з новими партнерами небезпечно. Не шкодуйте коштів на підтримання свого здоров’я.

Стрілець

Вам щаститиме на вигідні фінансові пропозиції та якісні товари за помірною ціною. Можливий навіть виграш у лотерею.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Матері двох дітей на лікування сепсису потрібна допомога

Козеріг

Докладіть зусиль для покращення свого матеріального становища. На цьому тижні вечори обіцяють добрий прибуток, тому варто затриматися на роботі.

Водолій

Коштів вистачатиме на необхідне. Надлишку поки що не буде. Але поступово фінансова ситуація налагоджуватиметься.

Риби

Ви можете недорахуватися грошей у кишені. Пильнуйте за гаманцем. Відкладіть придбання електроніки та засобів зв’язку. Вони не служитимуть довго.

Астрологиня приголомшила прогнозом на цей тиждень.