fbpx

Готував для ФСБ “план” терактів: СБУ оголосила підозру екскерівнику поліції Вінниччини

Головна Сторінка » Готував для ФСБ “план” терактів: СБУ оголосила підозру екскерівнику поліції Вінниччини

Служба безпеки України повідомила про підозру у державній зраді колишньому очільнику Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Антону Шевцову.

Він сприяв російській спецслужбі у проведенні розвідувально-підривної діяльності проти України. Про це СБУ повідомила у середу.

Свої “рекомендації” щодо розхитування внутрішньо-політичної обстановки в нашій державі Шевцов також передавав обвинуваченому в держзраді колишньому народному депутату Володимиру Сівковичу, повідомляє СБУ.

“Саме Шевцов після повномасштабного вторгнення особисто розробив для ФСБ так званий “План щодо проведення диверсійної роботи на території України”, ‒ пишуть.

Куратором цього “проєкту” було призначено співробітника 5-ї служби ФСБ Косенка М.Ю.

“Документ” передбачав проведення агресором серії вибухів на об’єктах цивільної інфраструктури у різних регіонах нашої держави.

Відповідно до розробленого “сценарію” після терактів мали відбутись показові затримання “винних” і публічно пролунати сфабриковані звинувачення у їх причетності до руху опору. Усе це планували широко оприлюднювати в інформпросторі через основні рупори Кремля та підконтрольні Telegram-канали, розповіла СБУ.

Таким чином Москва планувала дискредитувати Україну на міжнародній арені і спробувати виправдати окупацію частини території нашої держави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Медведчук і Козак переписали на пенсіонерку активи на сотні мільйонів Bihus

Крім того, Шевцов, із залученням відомого прокремлівського пропагандиста, розробив медіапроєкт із псевдопошуку “українських військовополонених”.

У такий спосіб ворог хотів створити передумови для вербування родичів українських захисників, а також дискредитації політичного і військового керівництва нашої держави.

Вказаний проєкт затвердив куратор з ФСБ Косенком М.Ю. та його керівництво.

Крім того, ворожий агент надавав своїм кураторам з ФСБ інформацію про колишніх українських правоохоронців, яких пропонував залучати до розвідувально-підривної діяльності проти України.

У 2016 році Антона Шевцова СБУ затримала на кордоні з Білоруссю. Потім доправили до суду. Коли сплив термін тримання під вартою його відпустили.

Цього місяця стало відомо, що Верховний суд поновив Шевцова на посаді.

Generated by Feedzy