fbpx

Говорили про кордони – Данілов розповів про засідання Ставки

Головна Сторінка » Говорили про кордони – Данілов розповів про засідання Ставки

Президент Володимир Зеленський сьогодні провів засідання Ставки.

На ній говорили про ситуацію на кордонах України та навколо Молдови, повідомив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов в ефірі телемарафону, передає Gazeta.ua.

“Були присутні всі представники, які на сьогодні безпосередньо знаходяться на кордонах з Білоруссю, Молдовою, в напрямку Бахмута. Сьогодні президент заслухав всіх”, сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Провокації у Придністров’ї ‒ Росія фактично анонсувала вторгнення в Молдову

Українська розвідка заздалегідь повідомила про спробу перевороту в Молдові. Зеленський поінформував про це президента Молдови Маю Санду.

“На сьогодні росіяни не змогли скористатися, умовно кажучи, моментом, але це не значить, що вони не будуть намагатися саме там, на молдовському напрямку, робити захоплення влади. Їм дуже важливо, щоб частину військ ми відвертали на той напрямок, тому що якщо там з’явиться точка нестабільності, звичайно, ми маємо на це реагувати”, вказав Данілов.

Україна буде стежити за розвитком подій і обов’язково допомагатиме сусіднім дружнім країнам.

Данілов додав, що ситуація на східному напрямку зараз складна, проте українські військові дають відсіч російським загарбникам.

Президент Сполучених Штатів Америки Джозеф Байден заявив про підтримку Молдови. Під час виступу у Варшаві закликав поаплодувати народу Молдови, президентці Майі Санду.

У лютому президент України Володимир Зеленский повідомив, що українська розвідка перехопила російський план щодо встановлення контролю над Молдовою.

Президентка Молдови заявила, що Російська Федерація хоче здійснити держпереворот у країні.

Generated by Feedzy