ГУР повністю володіє інформацією про події в Бєлгородській області

Головна Сторінка » ГУР повністю володіє інформацією про події в Бєлгородській області

Українська розвідка повністю володіє інформацією про те, що відбувається в Бєлгородській області РФ.

ГУР відзначає позитивне ставлення місцевого населення до повстанців. Про це в ефірі телемарафону повідомив представник ГУР МО України Андрій Юсов, передає Gazeta.ua.

“Українській розвідці відомо, що відбувається у Бєлгородській області, але офіційні заяви будуть давати представники самих підрозділів організації РДК (Російський добровольчий корпус) і легіону “Свобода Росії”. Що стосується подій на Бєлгородщині, то наразі з боку окупаційної влади там спостерігається паніка, хаос і невизначеність”, зазначив він.

Він зауважив, що серед цікавих моментів позитивне ставлення мешканців Бєлгородської області до повстанців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шойгу примарились “українські націоналісти” у Бєлгороді, заявив про “розгром”

“Велика лояльність до представників РДК, до легіону “Свобода Росії” від мешканців області сприйняття їхніх посилів, їхніх ключових повідомлень. І власне та евакуація, яка відбувалася, була не від представників РДК і “Легіону”, а почалась вона після завдання армією артилерійських ударів по помешканнях пересічних бєлгородців. Тому таке ставлення до окупаційної влади”, пояснив Юсов.

Представник української розвідки відзначив, що повстанці громадяни РФ, які у себе дома захищають конституційний лад, і в їх діях значно більше легітимності, ніж у режиму Путіна, який фактично проводить внутрішню окупацію РФ.

“І те, що зараз фільтраційні заходи режим Путіна проводить уже не лише на окупованих територіях, а й на території РФ, свідчить про злочинність режиму”, наголосив Юсов.

Представник ГУР вважає, що дії російських добровольців можуть мати ланцюгову реакцію в інших регіонах РФ із залученням більшої кількості людей.

Російська пропаганда розповідає про нібито великі втрати серед бійців “Російського добровольчого корпусу” в Бєлгородській області.

Однак це лише вигадки. Про це в ефірі телемарафону повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов.

Як відзначив представник ГУР, внаслідок подій в Бєлгородській області російська пропаганда зламалась, оскільки не може нормально пояснити ключові моменти навіть внутрішній аудиторії.

22 травня у Бєлгородській області почалися військові дії, за які взяли відповідальність формування етнічних росіян “Російський добровольчий корпус” (РДК) та легіон “Свобода Росії”. Обидва воюють на боці України.