fbpx

ГУР про загрозу від білорусів: бачимо, наскільки Росія на них тисне

Головна Сторінка » ГУР про загрозу від білорусів: бачимо, наскільки Росія на них тисне

Росія не залишає спроб втягнути Білорусь до прямої участі у війні проти України.

Водночас білоруси намагаються утриматися від цього. Про це заявив представник Головного управління воєнної розвідки Андрій Черняк у коментарі ITV news, передає пресслужба ГУР.

За його словами, воєнна розвідка цілодобово спостерігає за російськими військами в Білорусі та за спробами країни-терориста повністю залучити білорусів до війни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Я говорю як є” ‒ Зеленський сказав, що чекатиме білоруську армію у разі вторгнення

“Ми бачимо, що Білорусь ніби й підтримує Росію і в той же ж час усіма способами намагається утриматися від приєднання до війни. Ми також бачимо, наскільки Росія на них тисне”, сказав він.

Разом з тим, білоруські військові “змушені будуть підкоритися” наказам самопроголошеного президента Олександра Лукашенка про напад на Україну, якщо такі будуть.

“Білоруські військові можуть бути залучені до вторгнення в Україну. Проте у найближчі два-три тижні ні сил, ні засобів для вторгнення з території Білорусі у росіян не існує”, додав Черняк.

17 лютого Олександр Лукашенко прилетів у Росію з робочим візитом. У Москві зустрівся з президентом країни Володимиром Путіним.

Лукашенко під час зустрічі заявив, що білоруська аерокосмічна промисловість готова виробляти штурмовики Су-25 для російських військових за підтримки російських технологій.

Судячи з цієї заявив, Росія планує поглинути елементи оборонної промисловості Білорусі. Таким чином, Кремль хоче переоснастити свої збройні сили для підтримки затяжної війни проти України, заявили американські аналітики.

Generated by Feedzy