Хоче уповільнити постачання зброї Україні: аналітики пояснили, навіщо Путін лякає Захід

Головна Сторінка » Хоче уповільнити постачання зброї Україні: аналітики пояснили, навіщо Путін лякає Захід

Російський президент Володимир Путін намагається переконати світ у марній підтримці України. Він хоче уповільнити постачання Україні озброєнь.

Диктатор РФ для цього свідомо лякає світ перебільшеними можливостями російських військ, повідомляє у новому звіті Інститут вивчення війни (ISW).

За словами аналітиків, Путін хоче переконати, що Росія мобілізувала свою оборонно-промислову базу. Наголошує на тому, що Захід просто фізично не зможе забезпечити Україну необхідною кількістю снарядів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Європа не може бути в безпеці: світ реагує на плани Путіна розмістити ядерну зброю у Білорусі

“Прагне створити хибне враження, що подальший український опір і західна підтримка України є марними”, ‒ зазначають аналітики.

Російський диктатор заявив, що ЗСУ витрачають до 5 тисяч снарядів на день. Натомість, за його словами, США можуть виготовляти до 14 15 тисяч снарядів за місяць. Він також наголошує, що заплановане нарощування оборонного виробництва Заходом не відповідатиме російському.

Путін обіцяє, що до кінця 2023 року РФ випустить понад 1 600 нових танків. Мовляв, на той час у Росії буде утричі більше танків, ніж в України. Аналітики припускають, що ці заяви також були спрямовані на внутрішню пропаганду.

У суботу, 25 березня, російський диктатор Володимир Путін поділився планами щодо виготовлення понад 1600 нових танків для армії РФ. Президент РФ заявив, що він знає про постачання сучасних танків від союзників Україні.

Також він відреагував на новину, що Україна має отримати мільйон боєприпасів для артилерії та назвав цю кількість “значною”.