fbpx

“Хочу це влаштувати” – Педан зізнався, що найпершим зробить після перемоги

Головна Сторінка » “Хочу це влаштувати” – Педан зізнався, що найпершим зробить після перемоги

Телеведучий Олександр Педан зізнався, що День перемоги його п’ятирічний син Марік прирівнює до дня народження.

Зірка “Нового каналу” під час війни зустрічається з багатьма сім’ями переселенців. У більшості випадків – це матері з дітьми. Педан бере участь у спеціальних заходах-акціях для тимчасово переселених осіб. Він переконаний: аби зменшити стрес для дітей, їх потрібно чимось займати.

“Можу сказати, що діти потребують зараз найбільше нашої уваги. Наприклад, мої спочатку дуже переймалися з приводу того, що відбувається. Не спали ночами, була помітна їхня тривожність. Та коли ми стали частіше виводити Маріка на майданчик, і він почав знайомитися з дітками, “вибігувати” своє, відбулося покращення.

Син став спокійнішим, відновився сон. Зараз він займається танцями онлайн. Ми придивляємося йому різні спортивні секції. Я навіть дізнався, що у Хмельницькому є скеледром, і думаю за нагоди його туди відвезти”, – поділився телеведучий в інтерв’ю журналу “Телегід”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У патріотичній сукні: Кароль виконала україномовні хіти на сцені в Японії

Його запитали, що найпершим зробить після перемоги.

“Я обіцяв Маріку купити дорогу іграшку. Він знає, що зараз нелегкі часи, і всім потрібно економити, тож чекає. Син думає, що День перемоги буде найважливішим святом. Як день народження. Тож хочу для нього це влаштувати”, – додав Педан.

14 травня співачка Onuka разом з чоловіком, музикантом Євгеном Філатовим cвяткують другий день народження сина Олександра. Зірка розказала, з якими труднощами встиг зіткнутися хлопчик на своєму шляху.