fbpx

“Хто спонсор вашого шикарного життя?” – журналіст Скрипін про “слуг народу” і решту нардепів

Головна Сторінка » “Хто спонсор вашого шикарного життя?” – журналіст Скрипін про “слуг народу” і решту нардепів

Народні депутати перетворилися на окрему касту.

Про це сказав журналіст Роман Скрипін в ефірі Skrypin.ua

“Люди бачать шикарне життя депутатів, бачать їхню кастовість, їхнє ставлення – ми окрема каста і нам дозволено, що вам, простим смертним, ні.

Арахамія чи хтось інший може ображатися, що їм Разумков не дозволяв паркуватися у подвір’ї Верховної Ради. Мовляв, ОПЗЖешникам дозволяє, а нам – ні. В принципі, такого немає у цивілізованій Європі. Ви не побачите запаркований з усіх сторін автівками депутатів Бундестаг. Там, по-перше, є підземний паркінг, по-друге – громадський транспорт”, – сказав журналіст.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Слуги народу” носять пояси за 12 пенсій і сумки за 9 мінімальних зарплат

Українські нардепи живуть не за статками, зауважив Скрипін.

“Починаючи від депутата Клочка, який ходить у вишиванці. Але це йому зовсім не перешкоджає жити не по статках. Як і всім іншим. “Мама любит скорость”, хочу нагадати відомі слова Дубінського.

Ви можете будь-яку фракцію навмання тицьнути пальцем і у вас з’явиться запитання: “А як же ви так живете? Хто спонсор вашого шикарного життя?”.

Тих, хто не шикує, я таких депутатів знаю обмаль – до таких належить Джемілєв, Яна Зінкевич, Соломія Бобровська”, – сказав журналіст.

У вересні цього року журналісти Bihus.info повідомили, що 70-річна матір нардепа від Слуги народу” Андрія Клочка впродовж двох років стала власницею двох квартир у Києві, будинку, земельних ділянок і авто. Вартість майна оцінили в 14,5 млн грн.

Нардеп заявив, що матері допомагає “забезпечена” сестра. Однак журналісти з’ясували, що жінка немає жодного бізнесу і статків для придбання згаданої нерухомості й майна.

14 вересня голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія та олігарх Ігор Коломойський зустрілися у віп-ложі НСК “Олімпійський” на матчі “Динамо” – “Бенфіка”.