Художниця Гапчинська публічно підтримала Морозюк

Головна Сторінка » Художниця Гапчинська публічно підтримала Морозюк

Українська художниця Євгенія Гапчинська сказала, що думає про колегу Соню Морозюк, яка опинилася у центрі скандалу через корупційні схеми колишнього нареченого – Романа Гринкевича.

У інтерв’ю YouTube-проєкту “Наодинці” заявила, що підтримує жінку.

“Соня Морозюк робила свої картини так, як відчувала і вважала за потрібне. Людям це подобалося. Кожна творчість має право на існування. Я по-доброму ставлюся. Це родині Гринкевичів потрібно соромитися своїх дій. Соня Морозюк – вона митець. Їй соромитися своїх картин не потрібно”, – пояснила Гапчинська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Я залишаюсь Морозюк!” – українські блогерки створили пародію на художницю і порівняли її з Марченко

Додала, що про Морозюк дізналася за тиждень до скандалу.

“Я побачила її інтерв’ю, де вона каже, що працює від п’яти ранку і заробила собі на квартиру. Я дивилася інтерв’ю і мені сподобалася ця дівчинка і її картини. Потім я просто з жахом дізналась, що є зв’язок між діями Гринкевича. Але навіть після цього я вважаю, що Соня Морозюк – це людина, яка малювала свої картини і малювала їх класно. Соню я поважаю за її картини, за те, що вона працює”, – підсумувала художниця.

До стосунків з Гринкевичем Морозюк перебувала в шлюбі з Романом Заліпою. Бізнесмен із Волині займається будівництвом. Із Сонею вони побралися в грудні 2022-го року та розлучилися в вересні 2023-го, коли художниця вже крутила роман із Гринкевичем. За інформацією ЗМІ, від першого шлюбу в Морозюк залишився Porsche. Хоча сама художниця переконує, що придбала автомобіль сама, за $33 тис.