“Ідеальна пара – це так прісно” – MamaRika розказала про сварки з чоловіком

Головна Сторінка » “Ідеальна пара – це так прісно” – MamaRika розказала про сварки з чоловіком

Українська співачка MamaRika відверто розповіла про кризи у шлюбі з чоловіком – Сергієм Середою.

У програмі Weekend Show зірка зазначила, що над стосунками потрібно постійно працювати й підтримувати один одного.

“У нас нещодавно була четверта річниця весілля. П’ять років він мене “морозив” і чотири роки ми одружені – дев’ять років виходить ми разом. Це такий великий термін. І ми багато через що пройшли: і кризи були, і зараз підхитує. Це великий шлях і велика робота. Ідеальна пара – це так прісно, душно… Ми живі люди: сваримося, бувають конфлікти, діалоги в сторіз і ми це не приховуємо. Потім всі пишуть, що ми крейзі”, – поділилась артистка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кім Кардаш’ян розійшлась із молодшим на 12 років футболістом – ЗМІ

Додала, що рецепт щасливого шлюбу – поважати партнера та чути його.

“Слухати один одного. Слух вимикається переважно по черзі. Буває, мене накриває, а чоловік вмикає розуміння і навпаки. Ось нещодавно був період, коли його розплющило. Вперше за останніх два роки я побачила, що у нього такий стан, і я ввімкнула психотерапевта, друга. Батогом десь треба дати, чарівного пенделя, щоб трошки збадьорити. Ви повинні страхувати один одного, бути другом”, – підсумувала MamaRika.

“Міс Всесвіт Україна 2022” Вікторія Апанасенко, яка в березні минулого року вийшла заміж, вперше показала чоловіка. Зірка опублікувала весільні фото з коханим, яким виявився чиновник Олександр Борняков.