Імпортне вугілля почали відвантажувати на ТЕС

Home Новини звідусіль Імпортне вугілля почали відвантажувати на ТЕС

Імпортне вугілля почали відвантажувати на теплові електростанції державного ПАТ Центренерго.

20 листопада до порту “Южний” прибули перші 60 тис. т вугілля. Центренерго планує забезпечити поставки вугілля морським шляхом, аби уникнути ризиків енергетичної блокади Росії, повідомили у компанії.

“Станом на 22 листопада вже почалося відвантаження енергетичного вугілля з порту “Южний” на адресу ТЕС ПАТ “Центренерго”, повідомили у компанії.

У Центренерго додали, що компанія отримує вугілля від державних шахт та вчасно і в повному обсязі з ними розраховується.

“Але власний видобуток на сьогодні не покриває потреби компанії у паливі. Щоб уникнути дефіциту ресурсу та забезпечити склади паливом, компанія розпочала його імпорт”, – йдеться у повідомленні.

Як основного постачальника імпортного вугілля компанія обрала Казахстан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На теплових електростанціях 4 енергоблоки зупинилися через відсутність вугілля

“На піку цінового росту це була найкраща пропозиція та найоптимальніше співвідношення ціни та якості”, – підсумували у Центроенерго.

США будуть постачати Україні вугілля через рішення РФ припинити постачання. Перший корабель має прибути в країну вже наступного тижня. Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Він підкреслив, що делегації держав домовилися про те, що вугільні компанії США будуть постачати вугілля.