Ініціатива на нашому боці: Залужний доповів про обстановку на фронті

Головна Сторінка » Ініціатива на нашому боці: Залужний доповів про обстановку на фронті

Тривають важкі бої, українські війська крок за кроком продовжують створювати умови для просування вперед.

Ініціатива на нашому боці. Про це сказав головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний.

Головнокомандувач поговорив телефоном із головою Об’єднаного комітету начальників штабів Сполучених Штатів Америки генералом Марком Міллі.

“Розповів про оперативну обстановку на фронті. Збройні сили України продовжують вести оборонні та наступальні операції”, сказав український генерал.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ “закобзонили” понад 250 тис. окупантів: оновили втрати РФ в Україні

“Щодо оборони. Вона стійка. Наші воїни для цього докладають максимум зусиль”, повідомив Залужний.

На низці напрямків російські окупанти проводять активні штурмові дії, але успіху не мають. Зокрема, це повʼязано з намаганням ворога відволікти українські сили від певних ділянок фронту.

“Також з генералом Міллі обговорили актуальні потреби Збройних сил в озброєнні та боєприпасах. Подякував партнерам за допомогу і підтримку. Домовилися і надалі залишатися на звʼязку та активно взаємодіяти. Разом до перемоги”, сказав головнокомандувач ЗСУ.

25 липня США оголосили 44-ий пакет військової допомоги. До нього увійшли боєприпаси для систем Patriot, NASAMS і HIMARS і бронетранспортери Stryker. Перед цим оголошували про допомогу на $1,3 млрд.

Також Вашингтон повідомив про передачу касетних боєприпасів. З початку повномасштабної російської агресії США надали Україні військової допомоги на понад $41,3 млрд.