fbpx

Іспанці поставили діагноз “гомосексуальність” на прийомі в гінеколога

Головна Сторінка » Іспанці поставили діагноз “гомосексуальність” на прийомі в гінеколога

На південному сході Іспанії 19-річній відвідувачці лікарні у місті Мурсія на прийомі в гінеколога поставили діагноз “гомосексуальність”.

Родина жінки та спільнота ЛГБТ+ вимагають у керівництва клініки вибачення, пише elDiario.es.

“Дівчина нетрадиційної орієнтації прийшла на прийом до гінеколога 4 жовтня через порушення менструального циклу. Після огляду їй дали довідку, де було написано: “Діагноз: гомосексуальність”, – розповіла журналістам мати пацієнтки.

На ситуацію відреагувало місцеве об’єднання ЛГБТ+. Воно зажадало пояснень і вибачень від керівництва клініки, де досі “вважають сексуальну орієнтацію хворобою”.

Представник місцевого управління охорони здоров’я заявив, що міська влада Мурсії знає про ситуацію. Він пообіцяв, що клініка вибачиться перед дівчиною. Попереднє розслідування показало, що йдеться про помилку лікаря.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Швейцарії проголосували за розширення прав ЛГБТ

Іспанія вважається однією з найтолерантніших до ЛГБТ+ країн Євросоюзу. Попри це, понад 40% представників ЛГБТ+ у 2019 році заявляли, що зазнавали цькування на роботі, у школі або в іншій сфері життя.

Водночас в Угорщині на початку липня набув чинності закон, що забороняє демонструвати у школах матеріали, які розглядаються як пропаганда гомосексуалізму та зміни статі.