Ізраїльський посол розповів, чому війна на Близькому Сході не вплине на західну допомогу Україні

Головна Сторінка » Ізраїльський посол розповів, чому війна на Близькому Сході не вплине на західну допомогу Україні

Запити України та Ізраїлю щодо військової допомоги не перетинаються.

Тому бойові дії на Близькому Сході не вплинуть на допомогу Україні. Про це на пресконференції сказав посол Ізраїлю в Україні Міхаель Бродський, передає Gazeta.ua.

За його словами, Ізраїль нині є найбільш самодостатньою у військовому відношенні країною. Україні ж потрібне більший обсяг допомоги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ХАМАС буде переможений”: Ізраїль оголосив про початок нової фази операції в Секторі Гази

“Я не думаю, що ситуація в Ізраїлі вплине на допомогу Україні. Наскільки я знаю, і США, і Європа мають намір і надалі надавати допомогу Україні”, – зазначив Бродський.

Він також розповів, що запити Ізраїлю до союзників на початку війни стосувалися дуже специфічних видів озброєнь. Йдеться, зокрема, про ракети-перехоплювачі для системи “Залізний купол”. Адже їхні запаси почали вичерпуватися через надінтенсивні обстріли з боку бойовиків ХАМАСу.

У Палаті представників США республіканська більшість на чолі з новим спікером Майком Джонсоном внесла окремий план допомоги Ізраїлю на суму 14,3 млрд доларів.

Республіканці зробили це всупереч масштабній ініціативі Білого дому щодо виділення $106 млрд, яка включала допомогу Україні.