fbpx

“Йдуть важкі бої”: у ЗСУ розповіли про ситуацію в Бахмуті

Головна Сторінка » “Йдуть важкі бої”: у ЗСУ розповіли про ситуацію в Бахмуті

Російські загарбники фактично повністю знищили Бахмут на Донеччині.

Однак, українські захисники продовжують утримувати позиції у південно-західній частині міста. Там тривають важкі бої з окупантами. Про це у коментарі Суспільному 21 травня заявив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Наші війська вивели з Бахмута ще в четвер” Андрусів

“Президент правильно сказав: місто по суті знесено з лиця землі. Ворог щоденно масовими ударами артилерії, авіації знищує, і наші підрозділи повідомляють, що ситуація вкрай важка. Наші військові тримають фортифікаційні споруди і декілька приміщень південно-західної частини міста. Йдуть важкі бої”, ‒ сказав Череватий.

За його словами, для Росії Бахмут має велике символічне значення.

“Росія привертає увагу до Бахмута, ніби вони взяли Дніпро. Насправді не взяли до кінця. Місто знищене, ніякої військової і навіть політичної користі воно їм не несе. Взяти за 9 місяців районний центр ‒ не взяли. Ми намагаємось тиснути на флангах, не давати їм спокою і за можливості контратакувати”, ‒ додав Череватий.

20 травня ватажок російської групи “Вагнера” Євген Пригожин виклав відеоролик із новою заявою про нібито повне захоплення Бахмута. Українське Міноборони одразу спростовувало заяву ватажка “вагнерівців”.

21 травня Reuters поширив новину, що президент Володимир Зеленський нібито підтвердив втрату Бахмута. Але його прессекретар Сергій Никифоров заперечив це. Насправді український лідер, на полях саміту G7 у Японії, спростував заяву ворога про взяття Бахмута.

Generated by Feedzy