Кадирова могли отруїти “Новичком” – Невзоров

Головна Сторінка » Кадирова могли отруїти “Новичком” – Невзоров

Симптоми хвороби лідера Чечні Рамзана Кадирова нагадують ті, які були у Навального та сім’ї Скрипалів.

В обох випадках проти жертв режиму Путіна застосували препарат “Новичок”. Про це заявив російський опозиціонер Олександр Невзоров у своєму відеоблозі на YouTube.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як вплине кома Кадирова на ситуацію в РФ та Україні думка експерта

“Навіть улюбленці стають згодом носіями абсолютно зайвих секретів. Путін як справжній “північний кореєць” завжди без вагань зжере найвірнішого собаку… З кадировською хворобою все дуже туманно”, зауважив Невзоров.

Публіцист відзначив, що вся диктатура Кадирова вибудувана на культі особистості, і швидко створити “нову настільки ж сильну диктатуру, яка декларує свою вірність Путіну буде не так просто”.

“Що б насправді не сталося з Кадировим, репутація Путіна не дозволяє не запідозрити його… У будь-якому випадку осад навіть у вірних “кадировців” залишиться”, вважає російський опозиціонер.

Раніше повідомлялося, що Кадиров впав у кому. У Головному управлінні розвідки Міноборони України підтвердили інформацію про критичний стан глави Чечні. Представник ГУР Андрій Юсов сказав, що в Кадирова загострилися хвороби, які призвели до важкого стану.