fbpx

Канадський суд присудив компенсації жертвам катастрофи літака МАУ

Головна Сторінка » Канадський суд присудив компенсації жертвам катастрофи літака МАУ

Канадський суд присудив $84 млн родинам шести людей, які загинули внаслідок катастрофи літака МАУ біля Тегерану 2020 року.

Понад 130 зі 176 загиблих мали зв’язки з Канадою, передає “Радіо свобода”.

Родичі подали цивільний позов проти Ірану та інших чиновників, яких вони вважають винними катастрофі. Іран у суді себе не захищав.

Адвокат позивачів каже, що команда юристів намагатиметься арештовувати іранські активи, включно із нафтовими танкерами, щоб забезпечити відшкодування родинам жертв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Ірані судитимуть причетних до катастрофи літака МАУ

У травні 2021 року той же суд у Канаді визнав знищення літака навмисним терористичним актом. Іран з цим не погодився. У Тегерані визнали, що ненавмисно збили літак.

Рейс PS752 Тегеран-Київ (літак Boeing 737-800) Міжнародних авіаліній України зазнав аварії незабаром після вильоту з аеропорту Тегерана 8 січня 2020 року. Загинули 176 осіб: громадяни Ірану, України, Канади, Великої Британії, Німеччини, Швеції та Афганістану. Іранські війська 11 січня 2020-го заявили, що український Boeing збили випадково, виною став людський фактор: літак пролітав поруч з військовим об’єктом Ірану, його прийняли за ворожу ціль.