Каньє Вест і Б’янка Сенсорі поставили стосунки на паузу – ЗМІ

Головна Сторінка » Каньє Вест і Б’янка Сенсорі поставили стосунки на паузу – ЗМІ

Американський репер 46-річний Каньє Вест та його дружина 28-річна Б’янка Сенсорі взяли паузу в стосунках.

Видання The Sun повідомляє, що причиною стала поведінка музиканта. Інсайдери кажуть, що репер ввів перелік правил для Сенсорі, яких вона мала дотримуватися у стосунках з ним, включаючи їжу та одяг.

За інформацією ЗМІ, Б’янка зараз живе в Австралії. Перерву у стосунках подружжя взяло в середині жовтня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скандальна дружина Каньє Веста показала соски у черзі за кебабом

“Її сім’я ніколи не була шанувальником Веста, і її близькі сумнівалися, чи правильним рішенням було вийти заміж за нього. З ним дуже складно бути поруч і працювати, і Б’янка була однією з найбільш терплячих людей, яким коли-небудь доводилося мати справу з ним. Вона вся була про Каньє”, – йдеться у повідомленні.

Інсайдери вважають, що Сенсорі повернеться до музиканта перед презентацією нового альбому.

“Їй подобається такий спосіб життя, але я думаю, що очевидно, що її родина та друзі воліли б, щоб вона цього не робила. Чесно кажучи, схоже, що він не дуже про це хвилюється, і наразі зосереджений лише на музиці”, – пише The Sun.

Поведінкою американського репера Каньє Веста та його дружини Б’янки Сенсорі займеться поліція Венеції. Під час поїздки на водному таксі, пару заскочили за пікатним заняттям. Судячи з кадрів, Вест сидить зі спущеними штанами, а Б’янка нібито стоїть перед ним на колінах.