Карлсон довів справжню ціль Путіна: The Washington Post про інтерв’ю диктатора

Головна Сторінка » Карлсон довів справжню ціль Путіна: The Washington Post про інтерв’ю диктатора

Інтерв’ю російського диктатора Володимира Путіна американському телеведучому Такеру Карлсону переповнене неправдивими фактами та викривленням історії.

Путін намагався вразити глядачів уявною ерудицією зі знань історії та не давав можливості Карлсону задати критичних запитань. У цьому переконані журналісти The Washington Post.

Вони заявили, що Путін був готовий до цього інтерв’ю значно краще, ніж Карлсон. Вони написали, що “навчений агент КДБ, легко уникав рідкісних спроб Карлсона отримати пряму відповідь”.

Журналісти також зазначили, що протягом усього інтерв’ю Путін намагався переконати Карлсона в тому, що саме РФ є “жертвою цього конфлікту”.

“Путін використовував кожне запитання, щоб навести головний аргумент: РФ була потерпілою стороною, жертвою неодноразових брехливих обіцянок Заходу. Попри це, наполягав Путін, Москва готова вести переговори про припинення війни, але зі США, підкреслюючи свою наполегливість на тому, що український уряд є нелегітимною маріонеткою Заходу”, – пишуть журналісти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що означають заяви Кремля про переговори – в ISW пояснили

Вони також відзначили маніпуляції Путіна у висвітленні історії України. Вони зазначають, що багато наведених президентом РФ фактів видумані.

“Серцем інтерв’ю стала довга лекція Путіна, яка охоплювала понад 1000 років історії, від створення Київської Русі до сьогодення. Все для того, щоб довести, що українці насправді росіяни, які живуть “на краю” Російської імперії. Суть його балаканини була в тому, щоб приголомшити глядачів цунамі фактів і дат і вразити їх уявною ерудицією Путіна”, – пише видання.

Журналісти відзначають ще одну маніпуляцію Путіна на тему готовності РФ до перемовин.

“Уявна готовність до переговорів, однак, різко контрастує з тривалим наполяганням Росії на тому, що лише повна капітуляція України, включаючи широку здачу окупованих територій, завершить війну”, – додають журналісти.

У ніч на 9 лютого американський пропагандист Такер Карлсон випустив двогодинне інтерв’ю з російським диктатором Володимиром Путіним.

Скандальний колишній ведучий Fox News обіцяв поставити диктатору “гострі запитання”. Для чого спеціально прилетів у Москву. Натомість Путін дві години повторював свої брехливі тези про війну проти України.