fbpx

Клінтона госпіталізували. Лікарі назвали причину

Головна Сторінка » Клінтона госпіталізували. Лікарі назвали причину

Колишній президент США Білл Клінтон госпіталізований у штаті Каліфорнія. Його діагноз не пов’язаний з Covid-19.

“Це інфекція в крові, яка відома як сепсис (зараження крові)”, сказав ведучий CNN у прямому ефірі.

Пізніше лікарі Медичного центру Каліфорнійського університету в Ірвіні повідомили, що Клінтона госпіталізували через інфекцію сечовивідних шляхів, яка поширилася на кровотік.

“Він був госпіталізований у відділення інтенсивної терапії для ретельного огляду. Йому ввели внутрішньовенні антибіотики. Він залишається в лікарні для постійного моніторингу”, – йдеться в заяві лікарів.

Клінтон був у відділенні інтенсивної терапії заради конфіденційності та безпеки, а не тому, що йому потрібна інтенсивна терапія, уточнили вони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Білл Клінтон одружився

Зараз експрезидент перебуває в гарному настрої, розмовляє з сім’єю і персоналом, і, за словами лікарів, встає і ходить.

“Після двох днів лікування його кількість лейкоцитів має тенденцію до зниження, і він добре реагує на антибіотики”, – сказали лікарі. “Ми сподіваємося, що він скоро повернеться додому”.

Колишній президент США Білл Клінтон випустив політичний роман “Президент зник” (President is Missing). Написав книгу у співавторстві з американським письменником Джеймсом Паттерсоном, відомим за серією романів про кримінального психолога Алекса Кросса.

За сюжетом, вигаданий президент Джонатан Лінкольн Данкен має відвернути масштабну кібератаку, яка загрожує всьому світу. Однак незадовго до неї зникає.