Кокос, пальми, мартіні та фруктовий ринок: “янгол” Victoria’s Secret в бікіні поділилась зйомкою на островах

Головна Сторінка » Кокос, пальми, мартіні та фруктовий ринок: “янгол” Victoria’s Secret в бікіні поділилась зйомкою на островах

Бразильська супермодель і “янгол” Victoria’s Secret Лаїс Рібейро поділилась кадрами, які зробила для бренду купальників.

Зірка позувала на тлі пальм біля океану. Для зйомки приміряла бікіні жовтого, рожевого та чорного кольорів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Емілі Ратаковскі знялась топлес і в купальниках від бренду Кардаш’ян

На деяких фото Лаїс пила кокос. Крім цього жінка тримала в руках мартіні й постала перед камерою на фруктовому ринку.

Пляжні образи Рібейро доповнила вишуканими прикрасами-перлинами й розпущеним волоссям. На всіх кадрах вона позувала без макіяжу.

Лаїс навчалася на медсестру, але у 2009 році почала працювати для модельного агенства Teresina. Того ж року переїхала до Нью-Йорка. Працювала для Shiatzy Chen, Chanel, Louis Vuitton, Gucci, Dolce Gabbana, Versace та Marc Jacobs.

У 2011 році дефілювала на тижнях моди у Сан-Паулу та Ріо-де-Жанейро. З’явилась на обкладинках американського, бразильського, німецького та італійського випусків журналу Vogue, а також в рекламних кампаніях Ralph Lauren, Christian Dior, Tom Ford, GAP та American Eagle.

З 2010 по 2018 року дефілювала на показах Victoria’s Secret Fashion Show. Пропустили лише показ 2012 року через вивих щиколотки. У 2015 році стала “янголом” Victoria’s Secret.

У Рібейро є син Алешандру. У 2014 році Лаїс почала зустрічатися з баскетболістом Джаредом Гоманом, але стосунки не склалися. З вересня 2018 зустрічається з баскетболістом Джоакімом Ноа.