Україна домовилася з МВФ щодо ще одного траншу фінансової допомоги

Головна Сторінка » Україна домовилася з МВФ щодо ще одного траншу фінансової допомоги

Україна та МВФ на рівні експертів домовилися про четвертий перегляд програми Механізму розширеного фінансування обсягом $15,6 млрд.

Україна виконала всі кількісні критерії та структурні маяки до четвертого перегляду і отримає $2,2 млрд, після затвердження Виконавчою радою МВФ, повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У державному бюджеті утворилась дірка в $5 млрд

“Раніше Україна в жодній програмі МВФ не доходила до четвертого перегляду. Сьогоднішні домовленості – це свідчення нашої відданості реформам та змінам для країни”, – йдеться у повідомленні.

Шмигаль зазначив, що кошти партнерів допомагають Уряду фінансувати всі ключові видатки бюджету в повному обсязі та направляти внутрішні ресурси на оборону країни.

З початку повномашстабного вторгнення РФ Україна отримала понад $85 млрд від партнерів у якості прямої бюджетної підтримки.

Це дозволило уряду забезпечити пріоритетні соціальні та гуманітарні видатки держбюджету, водночас використовуючи всі внутрішні ресурси на безпеку та оборону країни, заявила заступниця Міністра фінансів Ольга Зикова.