Колесо авто з’їхало за межі дороги й застрягло: як вийти із ситуації без евакуатора

Головна Сторінка » Колесо авто з’їхало за межі дороги й застрягло: як вийти із ситуації без евакуатора

На дорозі завжди можуть трапитися непередбачувані ситуації, і однією з таких є застрягання колеса.

Замість того, щоб витрачати значні кошти на евакуатор, можна обрати більш кмітливий шлях. Дівчина на TikTok поділилася корисною порадою, яка може виявитися досить ефективною в таких випадках.

“Коли ви їдете по дорозі і випадково ваше колесо з’їхало за межі дороги і застрягло, більшість людей не знають як вибратися з цієї біди. Дехто одразу викликає евакуатор, але на це треба витратити багато грошей. Сьогодні я покажу тобі один спосіб. Неважливо, дівчина ти чи хлопець, кожен зможе виїхати”, – каже вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому ключ-пульт автомобільної сигналізації перестав працювати: можливі причини

Як витягнути машину з рову – лайфхак

Вона каже, що як тільки це сталося, водій має натиснути на гальма та включити задню передачу. Кермо треба повернути у ту сторону, у яку впала машина. Натискаємо на газ до позначки 3,5, відпускаємо ручне гальмо, і машина виїде.

@viktoriia_han

♬ оригинальный звук – Viktoriia_han

Більшості користувачам у TikTok сподобався такий лайфхак. Однак вони зазначили, що метод може не підійти повноприводним машинам.

Здається, що багато людей не ставлять під сумнів певні деталі своїх автомобілів – адже якщо вони там є, то, безсумнівно, не просто так.

Але, можливо, варто задуматися – наприклад, для чого насправді призначена кнопка на ремені безпеки. На це питання відповів користувач TikTok @epiccfacts, який публікує відео, які допомагають задовольнити всі наші запитання про світ, пише Express.co.uk.