fbpx

Коли Україна може примиритися з Росією ‒ Шмигаль розповів

Головна Сторінка » Коли Україна може примиритися з Росією ‒ Шмигаль розповів

Щонайменше протягом століття Україна не зможе піти на примирення та співпрацю з Росією, яка розв’язала агресивну війну.

Для кроків у цьому напрямку РФ має стати демократичною, демілітаризованою та денуклеаризованою державою. Про це в інтерв’ю німецькому виданню Focus розповів прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

За його словами, “єдиним компромісом” з Росією може бути повне виведення російських військ з України в межах кордонів 1991 року.

“Росіяни повинні припинити стріляти, зупинити агресію і покинути нашу територію. Я вважаю, що зміна кордонів була б неприйнятним компромісом і для Європи”, ‒ сказав Шмигаль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “У голові Путіна може бути все” ‒ глава міноборони Іспанії попередила про небезпеку

Він також відкинув будь-які компроміси щодо територіальної цілісності України. Навіть в обмін на швидке отримання членства в ЄС та потужні гарантії безпеки.

“Тисячі наших найкращих людей загинули не для того, аби ми шукали компроміс із кривавим терористом і агресором, який шантажує весь світ”, ‒ наголосив Шмигаль.

На його думку, замороження конфлікту також лише зіграє на руку Росії й призведе до ще однієї великої війни.

“Примирення, співпраця ‒ ні, не в найближчі сто років. Росія повинна спочатку змінитися, бути демократизованою, демілітаризованою і денуклеаризованою”, ‒ сказав прем’єр.

За його словами, роззброїти Росію можна шляхом санкцій, відмови від співробітництва з нею, конфіскації російських активів, а також військової допомоги Україні.

Настане момент, коли крихкість влади російського президента Володимира Путіна стане зрозумілою всередині країни. Тоді почнеться його падіння, сказав президент Володимир Зеленський.

Ставки вторгнення Росії виходять далеко за межі України. Це найсерйозніша загроза для європейської безпеки з часів Другої світової війни. Про це сказав глава Пентагону Ллойд Остін.

Generated by Feedzy