Команду Роналду розбили в чемпіонаті Англії

Головна Сторінка » Команду Роналду розбили в чемпіонаті Англії

Сьогодні, 16 жовтня, на стадіоні “Кінг Пауер – Уолкерс” в Лестері в рамках 8-го туру англійської Прем’єр-ліги “Лестер Сіті” приймав “Манчестер Юнайтед”. Господарі здобули перемогу з рахунком 4:2.

Рахунок матчу був відкритий на 19-й хвилині зустрічі. З передачі Бруну Фернандеша відзначився Мейсон Грінвуд. На 32-й хвилині зустрічі півзахисник “лисиць” Юрі Тілеманс зрівняв рахунок в матчі з передачі Келечі Іхеаначо.

На 78-й хвилині зустрічі захисник “Лестера” Чаглар Сьоюнджю вивів свою команду вперед. Однак 82-й хвилині матчу нападник “червоних дияволів” Маркус Рашфорд зрівняв рахунок, йому асистував Віктор Лінделеф.

Через хвилину нападник “лисиць” Джеймі Варді з передачі Айосе Переса вивів “Лестер” вперед. У доданий до другого тайму час нападник Патсон Дака забив гол і встановив остаточний рахунок зустрічі – 4:2.

“Манчестер Юнайтед” після 8 туру скотився на 5 місце з 14 очками, а “Лестер” піднявся на 11. У команди 11 залікових балів.