fbpx

“Слуги” і уряд Шмигаля показали антирекорд. Такого не було ні за Гончарука, ні за Гройсмана

Головна Сторінка » “Слуги” і уряд Шмигаля показали антирекорд. Такого не було ні за Гончарука, ні за Гройсмана

Верховна Рада ухвалила лише 17% законопроєктів уряду прем’єра Дениса Шмигаля.

Про це повідомив Комітет виборців.

З 5 березня 2020-го (призначення уряду) по 10 жовтня 2021 року Кабінет міністрів вніс на розгляд парламенту 369 проєктів законів. Із них ухвалили (повернули з підписом президента Володимира Зеленського) 63 закони.

При цьому з 63 законів 24 ратифікаційні документи, які часто підтримуються всіма фракціями і групами, незалежно від політичних поглядів.

Серед ухвалених законів: зміни до законодавства щодо протидії Covid-19, мита на товари легкої промисловості, страхування сільськогосподарської продукції, державної реєстрації вакцин, забезпечення харчування військовослужбовців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Єрмак, Смирнов і Татаров убивають судову реформу” – Жернаков

До прикладу, законами стали 22% законопроєктів, поданих попереднім урядом Олексія Гончарука.

Також результати Шмигаля є нижчими, ніж в уряду Володимира Гройсмана. У перші півтора роки роботи Кабміну під керівництвом другого до парламенту внесли майже стільки ж законопроєктів, як у Шмигаля 382. З них ухвалили 108 або 28%.

Фракція “Слуга народу” нараховує 244 депутати, для ухвалення закону потрібно мінімально 226 голосів.

“17% прийнятих законів уряду Шмигаля це катастрофічно низький результат, який свідчить про серйозний збій в роботі монобільшості.

Але це питання не лише до прем’єр-міністра, але й також до лідерів фракцій “Слуга народу” та екс-голови Верховної Ради Дмитра Разумкова. Між урядом і ВР не налагодили ефективної комунікації, що призвело до низьких законодавчих показників”, – каже голова Комітету виборців Олексій Кошель.

Уряд на чолі з Денисом Шмигалем Верховна Рада призначила 4 березня 2020 року. За це проголосували зокрема 242 нардепи від “Слуги народу”.

Подання про призначення Шмигаля вносив президент Зеленський.

Із того часу уряд працює без імунітету і програми діяльності.