fbpx

Командувач ОК “Північ” розповів, яка зараз ситуація зі снарядами до артилерії

Головна Сторінка » Командувач ОК “Північ” розповів, яка зараз ситуація зі снарядами до артилерії

В України зараз паритет з Росією за кількістю ствольної артилерії.

Але боєприпасів не вистачає, каже командувача військ оперативного командування “Північ” Сухопутних військ ЗСУ, бригадний генерал Дмитро Красильников, передає “Цензор.нет”.

“Нам потрібні були стволи, якби у нас були до них снаряди. Чому нам потрібні американські засоби ураження типу 777, самохідні гармати і так далі? Тому що на них є боєприпаси в більшій кількості. Ми вимушені були два дивізіони виводити з бойових дій, відправляти їх на ремонт техніки, на перенавчання екіпажу, тому що просто закінчилися набої для систем”, каже він.

Радянських набоїв в Україні вже закінчилось.

“Стволи є, а боєприпасів немає. Є низка причин того, що їх немає. Це і вибухи на складах останніми роками. Це і безконтрольний розпродаж всіх озброєнь, які у нас були. У нас був серйозний арсенал озброєння і боєприпасів, який залишився після Радянського Союзу”, додав Красильников.

Виробництво патронів та снарядів в Україні не налаштували. Саме тому потрібна зброя натівського зразка.

“На них є ці боєприпаси. Знову ж таки скажемо, і на них немає нескінченою кількості боєприпасів, тому що все ж таки країни НАТО рахують гроші. Вони заздалегідь, як Радянський союз, не робили боєприпасів на вісім років війни. Вони зробили певну кількість, прораховуючи, що нам стільки-то потрібно для гарантованого відбиття рейсів. Але, наскільки я знаю, зараз нарощується виробництво цих боєприпасів, робиться все, щоб підтримати потік боєприпасів на те озброєння, яке вже поставлене Україні”, – зауважив він.