fbpx

Командир “холодноярівців” про Бахмут: боротьба ведеться за кожну багатоповерхівку

Головна Сторінка » Командир “холодноярівців” про Бахмут: боротьба ведеться за кожну багатоповерхівку

У Бахмуті на Донеччині зараз боротьба ведеться за кожну багатоповерхівку, а іноді за кожен під’їзд.

Водночас шляхи постачання в місто контролюються Силами оборони і є проїзними. Про це повідомив командир окремої механізованої бригади “Холодний Яр” Збройних сил України полковник Павло Паліса, передає Military Media Center 2 травня.

“93-тя бригада веде справді важкі бої за Бахмут з серпня 2022 року. Коли у січні цього року після короткої перерви воїни бригади знову заходили у місто, здавалося, що нам вдасться протриматися лише кілька тижнів. Кремлівські вояки не шкодували ні власних людей, ні боєприпасів, просто рівняли місто з землею, лишаючи людей рідного дому. Але пройшло вже чотири місяці, а ми все ще тут”, сказав полковник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Два міста в епіцентрі бойових дій: ЗСУ повідомили останні новини з фронту

Він наголосив, що за Бахмут потрібно битися, якщо це допоможе врятувати інші українські міста. Зокрема, сусідні Слов’янськ, Костянтинівку, Краматорськ.

“Також важка оборона Бахмуту дає час нашим новоствореним підрозділам для навчання та підготовки до майбутніх контрнаступальних дій”, пояснив Паліса.

За оцінками військового, втрати противника на Бахмутському напрямку “колосальні”, але недостатні.

“Вперше я побував у Бахмуті 2014 року. І досі пам’ятаю, яке це було красиве місто. Зовсім не “депресивне”. Тепер воно зруйноване вщент”, підсумував полковник.

1 травня речник Ради національної безпеки Сполучених Штатів Америки Джон Кірбі заявив, що окупанти провалили наступ на Бахмут і зазнали там колосальних втрат.

За оцінками США, за п’ять місяців в районі Бахмута росіяни втратили 100 тис. солдатів, з них близько 20 тис. мертвими. Половина з цих ліквідованих окупантів “вагнерівці”.

Generated by Feedzy