fbpx

Кому цього дня вдасться зірвати справжній куш – гороскоп на 10 травня

Головна Сторінка » Кому цього дня вдасться зірвати справжній куш – гороскоп на 10 травня

10 травня вдалий день для переходу на нову посаду. Там гарно платитимуть. Про це Gazeta.ua розповіла астрологиня Олена Максимова.

“Зростуть заробітки у Левів і Терезів, – говорить астрологиня. Справжній куш вдасться зірвати Скорпіонам і Стрільцям. Вам таланитиме на кожному кроці. Щедру винагороду отримають ті, хто працював, не покладаючи рук. Слова мало вартуватимуть цього дня. Люди не довірятимуть отриманій інформації. Доводьте свою правоту конкретними справами. Відкладіть до наступного тижня перемовини. Особливо коли йдеться про нову посаду. Ваші сильні сторони не бачитимуть співрозмовники. Частіше виникатимуть непорозуміння між діловими партнерами. Майте терпіння й поступайтеся в непринципових питаннях. Бережіть очі від травм. Не бажано проводити операції на очах чи підбирати нові окуляри”.

Овен (21 березня 20 квітня)

Над людьми братимуть гору тривога і лінь. Спокою і затишку годі чекати. Завантажте себе справами. Чим більше роботи заплануєте, тим легше цей день мине.

Телець (21 квітня 20 травня)

Це час фінансових уроків. Не беріть у борг, щоб не потрапити в матеріальну залежність. Увечері загадуйте бажання. Воно здійсниться.

Близнюки (21 травня 21 червня)

Не ламайте голову над тим, що буде завтра. Цінуйте сьогоднішній день. Насолоджуйтеся сімейним щастям. Гарну пораду дадуть молодші родичі. Прислухайтеся до їхніх думок. Не марнуйте часу на обіцянки. Дотриматися їх вам не вдасться.

Рак (22 червня 22 липня)

Оберіть найважливішу зі справ і завершуйте її вчасно. Якщо хапатиметеся за все, не отримаєте нічого. Ранок – період втрат. У цей час краще не купувати комп’ютерну техніку. Її часто доведеться здавати в ремонт.

Лев (23 липня 23 серпня)

Виграє той, хто вміє чекати. Не можна ризикувати. Азарт приведе до програшу. Не беріть кредит на квартиру чи авто. Коханим бракує тепла і ласки. Будьте щедрими на компліменти.

Діва (24 серпня 23 вересня)

Не бажано презентувати результати своєї роботи і гучно заявляти про себе. Вразити когось буде важко. Вдалий час для вибору нової кухонної техніки. Варто купувати чи здавати у ремонт автомобіль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто відкриє у собі суперздібності і почне заробляти більше за інших фінансовий гороскоп на травень

Терези (24 вересня 23 жовтня)

Більш вдалі грошові операції пройдуть увечері. Марно розраховувати лише на удачу. Добрий прибуток принесе наполеглива праця. Робіть живильні маски для обличчя та рук.

Скорпіон (24 жовтня 22 листопада)

Намагайтеся переконувати співрозмовників, а не сваритися з ними. Розмір заробітку залежатиме від вашого уміння домовлятися. Знижується гострота зору. Менше читайте зі смартфона.

Стрілець (23 листопада 21 грудня)

Експерименти з грошима виявляться невдалими. Вашим стосункам бракує щирості. Зробіть перший крок. Розкажіть обранцям про свої плани на життя.

Козоріг (22 грудня 20 січня)

Уникайте холодного розрахунку під час вибору партнера. Це обернеться особистою драмою. Зачекайте з пошуком нового місця роботи.

Водолій (21 січня 20 лютого)

Гроші надходитимуть невеликими сумами. Але можливий прихід одразу з кількох джерел заробітку. Щедрим на гарні новини буде ранок. Від того, як розпочнеться ваш день, залежатиме, наскільки успішним буде весь тиждень.

Риби (21 лютого 20 березня)

Якщо проявите наполегливість у роботі, грошей у кишені стане більше. Вкладайте кошти в укріплення свого здоров’я та облаштування оселі. На молоді пари чекають випробування. Деякі таємниці партнерів відверто розчарують.

Протягом тижня з 8 по 14 травня щаститиме Левам, Скорпіонам, Дівам і Терезам. Астрологиня розповіла, як використати усі можливості, які готує середина травня.

Generated by Feedzy