fbpx

Космічна компанія Безоса вдруге відправила у космос туристів

Головна Сторінка » Космічна компанія Безоса вдруге відправила у космос туристів

13 жовтня відбувся другий туристичний політ на орбіту від компанії американського мільярдера Джеффа Безоса Blue Origin.

Запуск відбувся у США на заході штату Техас о 17:50 за Києвом. Політ тривав близько 11 хв., свідчить пряма трансляція компанії. Згодом члени повністю цивільного екіпажу повернулися на Землю.

На борту знаходилися: колишній інженер NASA і співзасновник компанії Planet Lab Кріс Бошуйзен; віцепрезидент компанії Dassault Systemes Глен де Вріс; актор серіалу “Зоряний шлях” 90-річний Вільям Шетнер та віцепрезидентка Blue Origin із польотів Одрі Пауерс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Співзасновник Apple відкрив власну космічну компанію

Після від’єднання від ракети-носія спусковий апарат ще деякий час продовжував набирати швидкість. Капсула з туристами на декілька хвилин зависла на висоті 107 км. Ракета-носій повернулася на майданчик завдяки самостійному спуску та вертикальній посадці, а капсула з екіпажем приземлилась із використанням парашутної системи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Подарував “срібло”: Маск потролив Безоса у Twitter

Засновник Amazon та аерокосмічної компанії Blue Origin мільярдер Безос подав до суду на національне управління з аеронавтики й дослідження космічного простору. Причиною стало рішення NASA передати контракт на будівництво місячного модуля компанії SpaceX Ілона Маска.

11 липня британський мільярдер і власник Virgin Galactic 70-річний Річард Бренсон злітав у космос. Корабель під час першого туристичного суборбітального польоту досяг межі з космосом і приземлився на космодромі “Америка” в США. Своїм польотом Бренсон випередив Безоса. Virgin Galactic конкурує з Blue Origin у сфері космічного туризму.