fbpx

Арахамія розповів, про що вночі говорив у ресторані з ОПЗЖ

Головна Сторінка » Арахамія розповів, про що вночі говорив у ресторані з ОПЗЖ

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія обговорював у столичному ресторані з нардепом від ОПЗЖ Ігорем Абрамовичом тарифи на газ.

Про це він заявив в ефірі телеканалу “Україна 24”.

“Там кажуть щось, що я не пам’ятаю про що ми спілкувались. Я тоді був не готовий до цього питання і не пам’ятав.

Нас було втрьох – я, Абрамович та пан Остап Шипайло, який є членом енергетичного комітету від фракції “Слуга народу”. Ми обговорювали питання, яке зараз всіх бентежить – тарифи на газ. Зараз криза в Європі по газу.

І от якраз у нас було таке питання – весь обсяг, який зараз видобуває Нафтогаз, йде на потреби населення і теплокомуненерго. Але цього не вистачає. І є додатковий обсяг, який потребують бюджетні установи. І ми обговорювали, тому що пан Абрамович пов’язаний з енергетикою бізнес. Я його питав, як фокус-групу.

Обговорювали законодавчу ініціативу, щоб на цей особливий період, коли не вистачає газу, взяти всі компанії, приватні в тому числі, які видобувають газ – а це пан Рінат Ахметов, Злочевський, Коломойський – взяти весь видобуток українського газу і тимчасово заборонити їм продавати, як вони зараз це роблять по 45 гривень на енергетичній біржі. А продавати по собівартості з мінімальною націнкою”, – заявив “слуга”.

13 жовтня журналісти “Української правди” розповіли, як нардепи від “Слуги народу” Давид Арахамія і Остап Шипайло зустрічаються з нардепом від ОПЗЖ Ігорем Абрамовичем у столичному ресторані Eshak.

Також журналісти з’ясували, що Арахамія в січні й лютому цього року літав до Відня з дружиною бортом, який належить структурам підсанкційного олігарха Дмитра Фірташа.