fbpx

Кремль відреагував на заяву Нуланд про легітимність ударів по об’єктах РФ в Криму

Головна Сторінка » Кремль відреагував на заяву Нуланд про легітимність ударів по об’єктах РФ в Криму

Сполучені Штати Америки відіграють “роль головного провокатора” міжнародної напруженості, яка є.

Про це заявив спікер президента Росії Дмитро Пєсков, який відреагував на слова заступниці держсекретаря США з політичних справ Вікторії Нуланд про підтримку ударів ЗСУ по військових об’єктах Росії у анексованому Криму. Про це він сказав у коментарі російським пропагандистським ЗМІ.

“Ці слова лише підкреслюють роль Вашингтона як головного провокатора міжнародного напруження”, сказав Пєсков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Удари по території Росії ‒ у Зеленського озвучили чітку позицію України

Він також назвав Нуланд “агресивним яструбом” американської політики.

“Пані Нуланд належить до дуже великого стану найагресивніших “яструбів” в американській політиці. Це добре нам відома точка зору. Вона вкотре підкреслює глибину наших розбіжностей”, сказав Пєсков.

Сполучені Штати Америки не заважатимуть Україні атакувати російські військові об’єкти на території тимчасово окупованого Криму.

США вважають Крим територією України, яку Росія перетворила на величезну військову базу. Про це під час онлайн-дискусії, організованої Фондом Карнегі, сказала заступниця держсекретаря США Вікторія Нуланд.

За словами Нуланд, РФ перетворила півострів на велику військову базу, яку використала для масштабного наступу на решту території України. Тому військові бази Росії в Криму слід вважати легітимними цілями для ЗСУ.

Generated by Feedzy