fbpx

“Кримський жест доброї волі” – ГУР пояснило важливість звільнення півострова

Головна Сторінка » “Кримський жест доброї волі” – ГУР пояснило важливість звільнення півострова

Росію необхідно відрізати від Криму, змусивши до чергового “жесту доброї волі”.

Таку думку висловив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Черняк, коментуючи ідею колишнього командувача армії США у Європі Бена Годжеса ізолювати Крим від РФ.

“Безумовно, ворога потрібно відрізати від Криму. Зробити так, аби Росія не змогла використовувати тимчасово окупований півострів у воєнних цілях і, зрештою, здійснила так званий кримський жест доброї волі”, сказав він.

Україна не припиняє вживати відповідних заходів на Кримському напрямку, про що, зокрема, свідчать нещодавні події на території півострова:

“Кілометрові затори на незаконно зведеному мосту з Керчі до РФ це правильна реакція. Розвідка України наполегливо рекомендує покинути окупований Крим, поки така опція ще єі”, підсумував Черняк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Генерал США сказав, чи зашкодить наступу ЗСУ витік секретних документів

Представник ГУР МО України також погодився з оцінками Годжеса, відзначивши його значну підтримку України.

“Крим є вирішальним для цієї війни. Доки Росія окупує півострів, Україна не буде захищеною. Якщо ви подивитеся на карту, то Крим з російськими військами нагадує кинджал, спрямований в живіт України”, заявив генерал-лейтенант США у відставці під час експертного інтерв’ю.

Метою майбутнього контрнаступу Збройних сил України має бути ізоляція Кримського півострова, адже він стане вирішальним полем бою у цій війні. Коли Крим буде звільнено слідом піде Донбас. Таку думку висловив генерал-лейтенант США у відставці, колишній командувач армією США в Європі Бен Годжес.

Generated by Feedzy