fbpx

The New York Times бачить все більше ознак наближення українського наступу

The New York Times бачить все більше ознак наближення українського наступу

У матеріалі видання зазначається, що у понеділок стали очевидними ознаки майбутнього контрнаступу українських військ, оскільки обидві сторони почали посилювати удари, російські війська перейшли на оборону, а також стався вибух потяга у Брянській області.

Міністр оборони України, Олексій Резніков, повідомив, що війська знаходяться на фінішній прямій підготовки до контрнаступу, а командири прийматимуть рішення про те, коли і де проводити операцію.

Початок дня був позначений широкомасштабною повітряною атакою Росії проти України, яка стала другою за чотири дні. У місті Павлоград, що знаходиться в центральній частині України, десятки будівель отримали пошкодження, включаючи школи та житлові будинки, а ракетні удари спричинили масштабну пожежу. У Києві та інших місцях було чутно вибухи, коли засоби ППО збили 15 з 18 російських крилатих ракет.

Міністерство оборони РФ повідомило, що обстріл був “дальнобійним високоточним ракетним ударом повітряного та морського базування по об’єктах українського ВПК”. Однак унаслідок цього нападу в Павлограді поранення отримали щонайменше 34 людини, серед яких було п’ятеро дітей.

Хоча Росія активізувала свої атаки на південному фронті, її сили здебільшого обороняються. Британська військова розвідка повідомила про будівництво Росією однієї з найбільших систем військових оборонних споруд у світі, яка включає райони, які контролює РФ.

За новими оцінками Білого дому, російські військові з грудня втратили 20 тис. життів і 100 тис. осіб були поранені в Україні. Навесні, коли бойові дії посилюються, українці теж збільшують свій тиск, вражаючи цілі на окупованій РФ території. Наприкінці понеділка українські льотчики завдали чотирьох ударів по зосередженню ворожої військової техніки, складам боєприпасів та логістичним центрам.

На території РФ стався вибух, але Україна не взяла на себе відповідальність за це.

Generated by Feedzy