Ксенія Мішина приголомшила підтягнутою фігурою і відповіла хейтерам

Головна Сторінка » Ксенія Мішина приголомшила підтягнутою фігурою і відповіла хейтерам

Українська акторка Ксенія Мішина продемонструвала підтягнуте тіло в стильному образі.

У своєму Instagram зірка опублікувала фото, на яких позувала в білих шортах і чорному топі. Образ доповнила жакетом оверсайз.

Під кадрами знаменитість відповіла, як справляється з хейтом.

“Хтось скаже – красива. Хтось скаже – фу. Ксюш, як ти справляєшся з хейтом? А чи можемо ми проаналізувати всі оцінки щодо самого себе? Кожна оцінка чи судження є просто думкою, простою точкою зору. І цієї точки зору не було, поки ми не народилися. Все, що ми про себе думаємо, всі наші переконання – це наслідки того, що ми дізналися після свого народження. Від мами, тата, суспільства. Вони передали нам інформацію якими ми повинні бути, і якими бути не можна. Нас познайомили зі стандартами, нам нав’язали погляди. І ми з цим погодились”, – зазначила Мішина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Схудла Квіткова в білизні розсекретила свої параметри

Жінка переконана, що над нашим життям повністю домінує система переконань, яку ми засвоїли.

“Так, частенько хочеться вірити в те, у що ми повірили. Але цей образ абсолютно брехливий. Реальне Я – унікальне, і воно не має нічого спільного з тим, що ми знаємо про себе. А тепер питання: чи можуть інші знати і судити хто і яка я, якщо навіть не знають насправді, хто і які істинно вони самі?”, – підсумувала акторка.

Раніше Мішина неочікувано опублікувала фото з лікарні. Повідомила, що їй зробили першу в житті операцію. Спочатку вона показала, як їй ставили крапельницю, а потім вийшла на зв’язок після того, як почала відходити від наркозу.