“Квартал 95” потрапив у скандал через номер про ТЦК

Головна Сторінка » “Квартал 95” потрапив у скандал через номер про ТЦК

Студія “Квартал 95” потрапила у гучний скандал через номер про начальника Рівненського ТЦК Олександра Ярмошевича. Зазначимо, що чоловіка розкритикували після того, як він на робочому місці цілувався з різними жінками-колегами.

Актори одягли військову форму й цілувалися з колегами. У кабінеті співробітників стояла камера, тому треба було вигадати спеціальний шифр “ДПО – дотики, поцілунки, обіймашки”, щоб інформація не розповсюджувалася далі.

Одна жінка обурилася, що до неї почали домагатися, але колеги пояснили, що поцілунки означають прохання начальника “піти в Головне управління безпеки й передати їм документи з комплектації”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Колишня нардепа Тищенка показала люксовий відпочинок у Парижі: фото

Крім цього гумористи чіпали один одного за груди, стегна й облизували вуха. Це пояснили тим, що начальник за допомогою язика “визначив російськомовну щелепу” і зрозумів, хто був шпигункою серед професійного складу.

Українці бурхливо реагують на нове відео студії.

“Окрім того, що це в принципі огидно, так ще тягнути тему з військовим, який до роботи в ТЦК багато років був на фронті і зараз там. Ви безталанні потвори”, “Це комусь смішно?”, “Не можу повірити, що це може викликати сміх. Аморальність виступу більш ніж очевидна”, “Мені боляче на це дивитися. Це сюрреалізм і зневага. Ще й у формі “піксель” образі боротьби, сили та захисту батьківщини”, – пишуть у коментарях.

Колишній бізнес-партнер президента Володимира Зеленського, співзасновник “Студії Квартал-95” Борис Шефір не планує повертатися в Україну до кінця війни. Він вкотре висловився за налагодження дружніх стосунків із Росією. Зокрема, в інтерв’ю “Радіо Свобода” Шефір заявив, що захоплюється російською культурою.