fbpx

Кисню в Covid-лікарнях Миколаєва вистачить на дві доби

Головна Сторінка » Кисню в Covid-лікарнях Миколаєва вистачить на дві доби

У Миколаєві в Covid-лікарнях і в протитуберкульозному диспансері міста кисню для хворих вистачить до неділі.

Нині завод “Зоря” заправляє для міста й області резервні балони, щоб довести їхню кількість до 100, заявив у п’ятницю на брифінгу заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Юрій Гранатуров. Такі резервні балони вчора направили до Южноукраїнська й Вознесенська, де запасів кисню залишалося на 2-3 год.

“Щодо наявності кисню в лікарнях. Сьогодні компанія “Лінде Газ” завершує заправляння всіх кріоциліндрів у лікарнях №1,3,5 і Миколаївському тубдиспансері. До середини дня неділі можна спокійно працювати. Зараз триває напружена робота з МОЗ і постачальниками кисню”, – сказав він.

Гранатуров також прокоментував забезпеченість киснем Новобузької лікарні, про яку писала директорка Миколаївської обласної інфекційної лікарні Світлана Федорова.

“Ми перевірили: там на сьогоднішній ранок було 200 заправлених балонів із киснем. Ні вчора, ні позавчора, ні три дні тому не траплялося такого, що в Новому Бузі не було кисню чи кисневих концентраторів там, де це потрібно”, – заявив заступник голови ОДА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Кисневий” штурм лікарні Миколаєва: розбиратися їде високопосадовець МОЗ

5 листопада о 00:15 до обласної інфекційної лікарні Миколаєва увірвалася група людей. Вони зламали шлагбаум, вибивали двері до приймального відділення. З погрозами накинулися на персонал і вимагали дати кисень хворому.