fbpx

Китай підтримує російські наративи про війну в Україні і витрачає на це мільярди доларів – ЗМІ

Головна Сторінка » Китай підтримує російські наративи про війну в Україні і витрачає на це мільярди доларів – ЗМІ

Китай витрачає мільярди доларів на поширення “отруйної дезінформації” включно з меседжами, які повністю збігаються з позицією Росії щодо України.

Йдеться про маніпулювання інформацією. Про це сказав координатор Центру глобальної взаємодії, органу Державного департаменту США, створеного для “викриття та протидії” іноземній пропаганді та дезінформації Джеймс Рубін, пише The Guardian.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Компанія з Китаю співпрацювала з “вагнерівцями”

“Колодязь отруєний китайською та російською дезінформацією це згубно”, – наголосив Рубін.

За його словами, Росія і Китай витрачають мільярди доларів на маніпулювання інформацією.

Пекін діє в глобальному масштабі і витрачає більше, ніж Москва, додав він. Китай також повторює і поширює твердження Росії, що війну “розв’язало НАТО”.

“Ми, як нація, і Захід не поспішаємо реагувати, і це справедливе судження, що ми стоїмо перед дуже-дуже великим викликом. У комунікаційному просторі узгодження між Китаєм і Росією близьке до завершення”, сказав Рубін.

24 лютого міністерство закордонних справ Китаю опублікувало свою позицію щодо “врегулювання кризи” в Україну. Так званий мирний план, що складається із 12 пунктів.

Однак його не можна назвати “мирним”. Китайський документ ставить жертву та агресора на один рівень, зауважив глава європейської дипломатії Жозеп Боррель.

Generated by Feedzy