fbpx

Кива розповів про страждання за серпом і молотом

Головна Сторінка » Кива розповів про страждання за серпом і молотом

Народний депутат від прокремлівської ОПЗЖ Ілля Кива вкотре розповів, як він страждає за Радянським Союзом.

Черговий допис про свою любов до РСРС він опублікував у Telegramm.

“Моя Батьківщина, яка виховала мене – Людиною!
Ніхто не змусить мене забути про неї і жодний закон не заборонить її любити вона в серці моєму!”, – йдеться у тексті допису.

Раніше, в кінці грудня, Кива сказав, що Україна має бути частиною єдиної союзної держави з Росією.

Таку антиукраїнську заяву він виголосив в ефірі російського пропагандистського політичного токшоу.

“Сьогодні, через 10 років, Росія почала диктувати умови та заявляти про свої права. Про права на ту територію, яка, як я вважаю, має перебувати в одному союзі. Нашому слов’янському союзі”, – заявив Кива.

Крім цього, у жовтні Кива у Telegram вітав президента країни-агресора РФ Володимира Путіна з днем народження. Нардеп побажав ворогу України “сил и здоровья”.

“Вы тот человек, который пишет новую историю славянского мира и единства. Да прибудет с вами сила”, – заявляв політик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Сосну кожному українцю” – Киву і Дубінського розклеїли на бордах

Тоді ж Кива записав феєричне відео про смерть лідера українських націоналістів Степана Бандери, яке він розмістив у Telegram-каналі.

На кадрах він, тримаючи в руках зброю, розповідає про те, що 15 жовтня 62 роки тому у Мюнхені був убитий Степан Бандера. Далі депутат від ОПЗЖ називає себе “лідером антифашистського руху в Україні” і засипає погрозами послідовників Бандери. Після цього позаду нього гепає салют, а сам Кива гатить зі зброї.

Ілля Кива поскандалив у Верховній Раді з матерями загиблих на Донбасі солдатів. Почався конфлікт із того, що мати вбитого Євгена Харченка Наталія перервала інтерв’ю нардепа. Вона обурилася, що Кива розмовляє російською мовою у стінах українського парламенту. Далі в діалог із Кивою вступила Ірина Рижак, сина якої вбив снайпер 2014 року в Докучаєвську. На це Кива заявив, що тема мови – спекуляції. Він зараз не на трибуні Верховної Ради й не зобов’язаний говорити українською.