fbpx

“Київ – це Русь” – Дуда провів урок історії для Путіна

Головна Сторінка » “Київ – це Русь” – Дуда провів урок історії для Путіна

Польський президент Анджей Дуда заявив, що кремлівський диктатор Володимир Путін фальшує історію. Наголосив, що Київ це Русь, а не Росія.

Відповідну заяву Дуда зробив під час зустрічі з президентом Латвії Егілсом Левітсом, пише wprost.pl.

Дуда пояснив, що Кремль заявляє, що буцімто Київ це “російське місто”, однак уникає того факту, що столиця України була центром середньовічної держави Київська Русь. Натомість Росія до Київської Русі неї не має жодного стосунку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Польщі назвали найгірший результат війни в Україні

“Історично Київ був Руссю. Русь це не Росія. І про це варто пам’ятати. Поляки це дуже добре знають з історії всі, хто старанно вивчав історію, всі, хто глибоко вивчав середньовічну історію, що була Червона Русь, Київська Русь та інші утворення”, наголосив Дуда.

У Польщі та країнах Балтії “русский мир” асоціюється лише з рабством та бідністю. А зараз президент РФ Володимир Путін намагається привести в Європу “русский мир”, сказав президент Польщі Анджей Дуда у Ризі під час дискусії, присвяченої питанням безпеки.

Російське вторгнення в Україну змінили світове сприйняття питань безпеки. Дуда нагадав, що і Польща, і країни Балтії багато років попереджали, що вплив комунізму в Росії повністю не зник. І рано чи пізно цей імперіалізм проявить себе. Польща та країни Балтії докладають усіх зусиль, щоб розповісти іншим країнам про реальну історію та Росію.

Generated by Feedzy