fbpx

Двоє нардепів з ОПЗЖ можуть скласти мандати: про кого мова

Головна Сторінка » Двоє нардепів з ОПЗЖ можуть скласти мандати: про кого мова

Депутати із забороненої партії “Опозиційна платформа – за життя” Вадим Столар та Ігор Абрамович готуються скласти мандати.

Це може статися вже наступного тижня, пише “РБК-Україна” з посиланням на джерело у Верховній Раді. Також про це написав нардеп Олексій Гончаренко у Telegram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нардеп Дмитро Шенцев хоче скласти повноваження

Позбавити мандатів Столара і Абрамовича можуть вже на наступному пленарному засіданні ВР, яке заплановане на наступний тиждень.

“Ще на наступному тижні здадуть мандати Столар та Абрамович. Цікаво, що буде після цього з групою “Відновлення України”?” написав Гончаренко.

15 вересня Верховний суд відхилив скаргу партії “Опозиційна платформа За життя” на її заборону. Таким чином ОПЗЖ остаточно заборонили.

У квітні нардепи з ОПЗЖ створили групу “Платформа за життя та мир”, її очолив Юрій Бойко. Фракцію розпустили. Також створили другу групу “Відновлення України”.

Після початку повномасштабної російської агресії низка депутатів, які потрапили у Верховну Раду від ОПЗЖ, відсутні на засіданнях. Також під час війни втекли з України.

Generated by Feedzy