fbpx

Допомога для України: Німеччина і Швеція почали переговори

Головна Сторінка » Допомога для України: Німеччина і Швеція почали переговори

Німеччина і Швеція ведуть переговори про новий пакет озброєнь. В його рамках Стокгольм надасть Україні ракети протиповітряної оборони і пускові установки для німецьких систем IRIS-T.

Німеччина звернулася до Швеції з проханням надати пускові установки для сумісної з IRIS-T протиракетної системи, повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела.

Переговори також дозволять отримати більше боєприпасів, які можуть бути використані для німецьких систем IRIS-T, надісланих Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Слово Німеччини не є ключовим” ‒ Кулеба розповів про переговори щодо бойових літаків для України

За словами співрозмовників, Німеччина дотримується свого плану відправити три додаткові системи IRIS-T цього року, після того, як перша прибула в жовтні.

Німеччина схвалила постачання до України танків Leopard 1 з промислових запасів. Крім того, Берлін веде переговори щодо закупівлі 15 танків Gepard у Катару, аби передаи їх Збройних силам України. Як пише видання, постачання танків Leopard 1 може розпочатися після їхнього ремонту, якщо Київ погодиться їх купити.

Leopard 1 бойовий танк, був розроблений та виготовлявся в Західній Німеччині. До появи нової моделі Leopard 2 називався просто “бойовий танк Леопард” (Kampfpanzer Leopard).

Generated by Feedzy