fbpx

Латвійський депутат вилаявся та послав делегацію РФ: відео

Головна Сторінка » Латвійський депутат вилаявся та послав делегацію РФ: відео

Латвійський депутат Ріхардс Колс, який бере участь у зимовій сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ, облаяв делегацію Росії.

Після чого на знак протесту із зали вийшла половина делегацій. У своєму Twitter Колс виклав уривок свого виступу, де він емоційно звертається до присутніх і засуджує той факт, що делегацію Росії яких він назвав воєнними злочинцями взагалі допустили до участі в ПА ОБСЄ, передає “Європейська правда”.

“Той факт, що ця делегація тут, а надто делегація, що складається з підсанкційних осіб, які голосували за анексію території незалежної країни, Донбасу, Херсонської, Запорізької областей, Луганська це просто ганьба! Це ті принципи, які ця інституція покликалась захищати й сторожити! А ми сидимо, наче нічого не сталось!” заявив Колс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Угорщині образилися на матюки на адресу Орбана

Після цього депутат послав російську делегацію слідом за “военным российским кораблем”.

“Скористаюсь моментом і заздалегідь перепрошую, пане голово. Передам повідомлення російській делегації, що сидить у цій залі, процитувавши українських прикордонників: “Русский военный корабль, пошел нах*й”, додав латвійський депутат.

У відповідь представник російської делегації відповів, що перебуває на сесії “правочинно”, й запропонував незгодним вийти із зали “разом зі своїми українськими прапорами”. У результаті половина делегацій покинула засідання ПА ОБСЄ.

Раніше міністр закордонних справ Словаччини Растислав Качер обмтаюкав прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана і назвав його “колабораціоністом” президента РФ Володимира Путіна.

Словацький міністр написав, що нещодавно Орбан говорив про те, що війна Росії проти України ‒ це “лише воєнний конфлікт між двома слов’янськими державами”.

Generated by Feedzy