Латвія заборонила агропродукцію з РФ і Білорусі. Далі будуть нові санкції

Головна Сторінка » Латвія заборонила агропродукцію з РФ і Білорусі. Далі будуть нові санкції

Сейм Латвії ухвалив рішення про заборону ввезення сільськогосподарської продукції та кормів для тварин з Російської Федерації і Білорусі.

Про це повідомив сайт Сейму.

Згідно з рішенням, продукція, що походить з РФ або Білорусі, також не повинна імпортуватися із третіх країн.

Водночас заборона на імпорт застосовується до сільськогосподарської продукції і кормів для тварин, що залишаються в Латвії, а не до тих, що перевозяться ЄС транзитом.

“Ця ініціатива є додатковим елементом спільної санкційної політики ЄС, прийнятої у відповідь на російську агресивну війну проти України”, – повідомили.

“Беручи до уваги той факт, що агресія Росії в Україні триває, також розробляються пропозиції щодо подальших санкцій, шукаючи можливості для посилення існуючих санкцій”, – заявили у парламенті Латвії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Для Заходу настав час активізуватись” – Велика Британія передає Україні 200 протитанкових ракет Brimstone

Згідно з даними Міністерства сільського господарства Латвії, протягом перших 10 місяців 2023 року імпорт сільськогосподарської продукції і кормів для тварин з РФ до Латвії склав 280 млн.

У січні президент України Володимир Зеленський зустрівся із президентом Латвії Едгарсом Рінкевичсом. Рінкевичс оголосив новий пакет військової допомоги, до якого зокрема увійдуть боєприпаси, гаубиці, 155-мм артилерійські снаряди.

Латвія надала Україні зброї на 41% власного оборонного бюджету і підтримує вступ України до НАТО і Європейського Союзу.