fbpx

Лавров зробив вражаючі заяви щодо Донбасу: подробиці

Головна Сторінка » Лавров зробив вражаючі заяви щодо Донбасу: подробиці

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров пообіцяв захищати росіян на сході України та дати “адекватну відповідь” на “будь-які можливі військові провокації Києва проти Донбасу”.

Лавров стверджує, що в Україні нібито йде громадянська війна і вона “далека від завершення”. Про це він сказав в інтерв’ю “РИА Новости”.

“Щодо жителів Донбасу, де проживають сотні тисяч громадян нашої країни, то Росія вживатиме всіх необхідних заходів для їх захисту. Продовжимо докладати зусиль щодо вирішення внутрішньоукраїнського конфлікту політико-дипломатичним шляхом. Безальтернативною основою для цього залишається мінський “Комплекс мер”, схвалений резолюцією 2202 РБ ООН”, – заявив він.

За словами Лаврова, Захід нібито продовжує підтримувати мілітаристські прагнення української влади, а та, “природно, сприймає таку підтримку як карт-бланш на проведення силової операції”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Без України не ухвалять жодних рішень щодо її майбутнього що про нас пише світ

“На будь-які можливі військові провокації Києва проти Донбасу буде дано адекватну відповідь”, – сказав російський міністр.

США та їхні союзники проведуть багатосторонні переговори з Росією, спрямовані на деескалацію ситуації навколо України. Переговори заплановані на 10-13 січня.