Легко позбудетесь непотребу: як прибрати захаращену кухню назавжди

Головна Сторінка » Легко позбудетесь непотребу: як прибрати захаращену кухню назавжди

Кухні можуть стати великим джерелом стресу і безладу.

Саме там люди часто накопичують те, чим не користуються.

Експертка з прибирання Джулія Вільямсон назвала Business Insider п’ять видів непотрібних речей, які є практично на кожній кухні. Її поради можуть допомогти вам звільнити більше місця.

Наведіть порядок у шафі зі спеціями

Ви можете виявити, що значна частина спецій перетворилася на непривабливий пил без аромату. За словами Вільямсон, мелені спеції придатні приблизно рік після відкриття, а цільні – від року до трьох років.

Вона радить позбутися всього, що втратило насичений і приємний запах, а в майбутньому купувати невелику кількість спецій, які ви не використовуєте часто.

Безліч склянок

Експертка жартує, що заради використання всіх кухлів, які люди зберігають удома, доведеться влаштовувати королівське весілля. Допомогти попрощатися з ними може проста порада: запитайте себе, чи витратите ви 20 доларів на заміну горнятка, якщо воно загубиться або розіб’ється.

Шафа під раковиною завжди захаращена

Проведіть інвентаризацію, якщо ваша шафка також заповнена балончиками, ганчірками, губками і всілякими засобами для прибирання. Упорядкувати решту допоможуть спеціальні органайзери або саморобні контейнери з коробок.

Кухонне начиння

За словами експертки, зазвичай на кухнях можна знайти набагато більше різноманітних дерев’яних ложок, ополоників і шпателів, ніж потрібно. Вона радить залишити лише ті, якими ви справді любите користуватися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Для чого класти сірники у шафу з крупами: лайфхак, який знають одиниці

“Якщо ви переконані, що всі вони вам потрібні, спробуйте зробити наступне: покладіть половину в коробку і сховайте її на кілька місяців. Ви виявите, що шукаєте в коробці потрібні вам прилади, чи ви зовсім про них забули? Якщо останнє, то це зайве”, – каже вона.

Пакети для покупок

Пакети можуть бути корисними, але до того моменту, коли почнуть займати всю кухню.

“На щастя, ви можете заповнити їх усім іншим мотлохом, якого позбуваєтеся. Залиште собі ту кількість, яка здається вам розумною”, – пропонує Вільямсон.

Якщо хочете приємно здивувати гостей стильний інтер’єром свого будинку, варто звернути увагу на деякі деталі. Саме вони можуть зіпсувати вигляд оселі на фоні ідеального порядку.

Позбудьтесь захаращених зон у кімнатах. Зайві речі створюють візуальний шум, не дають відчуття чистоти після прибирання. Тому подібного в домі краще позбутися навіть у тому випадку, якщо такі предмети зберігаються в коморі.