Лукашенко розповів про ядерну зброю у Білорусі

Головна Сторінка » Лукашенко розповів про ядерну зброю у Білорусі

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що у його країні розміщено “кілька десятків російських ядерних боєприпасів”.

На Всебілоруських народних зборах у Мінську 25 квітня він сказав, що учасники зібрання одноголосно схвалили нову військову доктрину, яка передбачає розміщення російської ядерної зброї як стратегічний фактор стримування.

Лукашенко заявив, що вивезення всієї стратегічної ядерної зброю з Білорусі після розпаду СРСР було “помилкою”.

Диктатор заявив, що опозиційні групи хочуть захопити територію в західній Білорусі й попросити підтримки у військ НАТО. Про війну в Україні він не згадав.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лукашенко назвав причину, через яку Білорусь не вступає у війну проти України

Служба безпеки Білорусі 25 квітня заявили, що запобігла атаки дронів на Мінськ, які нібито запустили з Литви. Офіційні особи у Вільнюсі спростували це.

Лукашенко закликав Захід “припинити протистояння з Росією, оголосивши нічию”. На його думку, це має припинити війну в Україні.

“Інакше Україна перестане існувати”, – сказав диктатор.

Всебілоруські народні збори – це загальна нарада уряду з керівниками промисловості. З 1996 по 2021 рік відбулося шість таких засідань.

Білоруські опозиціонери назвали цю подію інструментом пропаганди Лукашенка. За допомогою зборів він намагається продемонструвати одностайну підтримку авторитарного режиму.

Диктатор РФ Володимир Путін розповів, що російська армія атакує енергетичні об’єкти України.

Ці удари нібито повязані з “вирішенням одного з завдань, які РФ перед собою ставила”, свідчить трансляція зустрічі хазяїна Кремля з самопроголошеним президентом Білорусі Олександром Лукашенком.

Обстріл нібито “став відповіддю” на українські удари по “російських енергооб’єктах”, розповів російський диктатор.