Лукашенко знову заговорив про переговори і зібрався на вибори

Головна Сторінка » Лукашенко знову заговорив про переговори і зібрався на вибори

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко знову заявив про переговори між Україною і країною-агресоркою Російською Федерацією.

Також він заявив, що “піде” на вибори президента у Білорусі. Про це повідомили “ТСН” і “РБК-Україна”.

“Є можливість домовитись. Я бачу, що росіяни взяли курс на мирне врегулювання цього питання. Якщо не підуть на переговори з Росією, повністю втратять країну”, – заявив Лукашенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Латвія заборонила агропродукцію з РФ і Білорусі. Далі будуть нові санкції

Щодо виборів, самопроголошений президент заявив: “Піду, піду, піду. Передайте їм (опозиції. – Gazeta.ua), що я піду. І чим складнішою буде ситуація, чим більше вони будуть напружувати вас, мене і суспільство, тим швидше я піду на ці вибори. Не переживайте, ми зробимо так, як потрібно для Білорусі”.

“І ніхто нікому владу не віддасть і не подарує. Але це має бути засноване на довірі народу до цієї влади”, – сказав Лукашенко і заявив, що у Білорусі “у переважній більшості народ владі довіряє”.

У Білорусі 25 лютого без участі міжнародних спостерігачів проходить голосування з обрання депутатів до парламенту і місцевих рад, яке білоруська опозиція закликала бойкотувати.

Торік у серпні ЄС запровадив нові санкції проти Білорусі – розширив заборону на експорт до Білорусі низки товарів і технологій. Також запровадив додаткову заборону на експорт вогнепальної зброї і боєприпасів.