fbpx

Мадонна показала обличчя “після операції”

Головна Сторінка » Мадонна показала обличчя “після операції”

64-річна Мадонна продовжує відповідати хейтерам на критику своєї зовнішності після появи на премії “Греммі” з “невпізнанним” обличчям.

Так, виконавиця опублікувала фото, де позує на стільці у рваних джинсах і чорній куртці. У підписі до кадру Мадонна начебто зізналась, що зробила пластичну операцію, після якої у неї вже спав набряк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З батогом і грилзами: Мадонна у зухвалому образі відвідала виставку своєї фотокниги “Секс”

“Погляньте, яка я мила, коли набряк після операції спав. Лол”, написала співачка.

Меседж Мадонни був адресований тим, хто невтішно відгукувався про її зовнішній вигляд на початку лютого, натякаючи на те, що вона явно переборщила з походами до хірурга.

Своє “невпізнане” обличчя на “Греммі” Мадонна пояснила неправильно виставленим світлом і ракурсом, через що вона виглядала більш набряклою, ніж є насправді.

Американська співачка Мадонна шокувала своїм зовнішнім виглядом на 65-й церемонії вручення нагород “Греммі”.

Знаменитість цьогоріч не отримала омріяну статуетку. Однак піднялася на сцену, аби забрати нагороду замість Сема Сміта та Кім Петрас, які готувалися до свого виступу.

Користувачі більш звернули увагу на обличчя Мадонни. Здалося, що 64-річнна співачка занадто захопилася послугами пластичного хірурга. За їхніми словами, артистку просто не впізнати.

Generated by Feedzy