Міжнародне агентство з атомної енергії у своєму звіті за результатами місії назвало окупантів з “Росатому”, які перебувають на Запорізькій АЕС, “радниками” українських атомників.
Звіт МАГАТЕ публікувала цього тижня. Про його подробиці розповів президент Енергоатому Петро Котін в інтерв’ю чеському телеканалу ČT24.
“Ми працюємо і наш персонал працює на ЗАЕС. Але ще там знаходиться 10-15 працівників з Росії, вони нелегально там перебувають. Місія МАГАТЕ написала, що вони є “радниками” й вони дають поради українській стороні з ядерної і радіаційної безпеки. Це дуже цікавий пасаж у цьому звіті”, сказав Котін.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія тиснула на МАГАТЕ Кислиця
Доповнюється.